Rodzaj pokoju
Pokój 2 os.
Pokój 1 os.
Apartament 101
Apartament 102
Cena od pn do pt.
370zł
300zł
1200zł
600zł
Cena weekendowa
350zł
250zł
1200zł
600zł
Ceny pokoi uwzględniaja śniadanie, parking, oraz bezprzewodowy Internet.
Specjalna oferta

Odkryj styl, elegancję i…  urokliwy hotel, w którym zapomina się o przyziemnych sprawach.


W malowniczej i najpiękniejszej XIX-wiecznej dzielnicy Legnicy, pośrodku zabytkowego parku, znajduje się wyjątkowa Boutique Villa & Restaurant „Rezydencja”. Modernistyczny styl willi stworzony przez architekta Fritza Hesse stanowi wyjątkowy przykład miejskiej rezydencji o cechach pałacowych. Stylowo, wytwornie i unikatowo urządzone wnętrza Hotelu Rezydencja  są idealnym miejscem dla organizowania spotkań

biznesowych, seminarium, szkoleń, jak również spędzania rodzinnych weekendów.

 

Niezwykłego klimatu Villi „Rezydencja” dodaje park, który tworzy bajkową atmosferę i dodaje wysublimowanego uroku, a gościom pozwala na miłe spędzenie wolnego czasu. To tutaj komfort i elegancja łączą się z lekkością i pięknem natury.

 

w 1999  r przyznana została dla " Rezydencji " I nagroda w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku 1999”, któremu patronuje Prezydent RP, za kunszt z jakim przeprowadzono remont  Villii „Rezydencja”. Szczególnie doceniono wierne odtworzenie pierwotnego wyglądu wilii i jej architektury oraz wykończenie wnętrz i otoczenia budynku. 

w 2008 r w Villii "Rezydencja" została nakręcona duża część zdjęc do filmu "Mała Moskwa" Waldemara Krzystka, a w 2014 zdjęcia do filmu "Fotograf"