Rodzaj pokoju
Pokój 2 os.
Pokój 1 os.
Apartament 101
Apartament 102
Cena od pn do pt.
370zł
300zł
1200zł
600zł
Cena weekendowa
350zł
250zł
1200zł
600zł
Ceny pokoi uwzględniaja śniadanie, parking, oraz bezprzewodowy Internet.

Walentynki 2018 valentines_2018.pdf

Specjalna oferta

Odkryj styl, elegancję i…  urokliwy hotel, w którym zapomina się o przyziemnych sprawach.


W malowniczej i najpiękniejszej XIX-wiecznej dzielnicy Legnicy, pośrodku zabytkowego parku, znajduje się wyjątkowy hotel i restauracja „Rezydencja”. Modernistyczny styl willi stworzony przez architekta Fritza Hesse stanowi wyjątkowy przykład miejskiej rezydencji o cechach pałacowych. Stylowo, wytwornie i unikatowo urządzone wnętrza Hotelu Rezydencja  są idealnym miejscem dla organizowania spotkań

biznesowych, seminarium, szkoleń, jak również spędzania rodzinnych weekendów.

 

Niezwykłego klimatu Hotelu „Rezydencja” dodaje park, który tworzy bajkową atmosferę i dodaje wysublimowanego uroku, a gościom pozwala na miłe spędzenie wolnego czasu. To tutaj komfort i elegancja łączą się z lekkością i pięknem natury.

 

w 1999  r przyznana została dla hotelu Rezydencja I nagroda w ogólnopolskim konkursie „Modernizacja Roku 1999”, któremu patronuje Prezydent RP, za kunszt z jakim przeprowadzono remont  Hotelu „Rezydencja”. Szczególnie doceniono wierne odtworzenie pierwotnego wyglądu wilii i jej architektury oraz wykończenie wnętrz i otoczenia budynku. 

w 2008 r w Hotelu "Rezydencja " została nakręcona duża część zdjęc do filmu "Mała Moskwa" Waldemara Krzystka, a w 2014 zdjęcia do filmu "Fotograf"